7 wrz 2020

Atak na Łozę V - podsumowanie

 Na wstępie chciałem podziękować wszystkim gościom, którzy przybyli na nasz turniej. Wiemy bardzo dobrze, że turniej wisiał na włosku (ze względu na panującą sytuację w Polsce) i bardzo dużo ryzykowaliśmy (tym bardziej, że już raz był przełożony). Również ogromne podziękowania dla naszych sponsorów! Większość firm i instytucji po raz kolejny nas wspierają za to serdeczne dzięki!! 


Chełmża jako mała miejscowość ponownie pokazała swoją obecność na Warhammerowej mapie i stajemy się inspiracją dla kolejnych miast. Cieszy to, że coraz więcej osób wraca to Warhammera. Pojawiają się coraz większe i coraz ciekawsze imprezy. Na naszej jak zauważyliście mieliśmy zaprzyjaźnioną firmę, która przygotowuję materiał z imprezy. Ma to być film promujący nasz klub, imprezy jakie organizujemy jak również pokazujący WAS jak dobrze bawicie się przy Warhammerze. Mimo tego, że system jest już nie wspierany my nadal dobrze bawimy się przy nim! Atak na Łozę jest tego żywym przykładem.


Kolejną, już VI odsłona Ataku na Łozę wraca do pierwotnego miesiąca czyli marca. Konkretną datę podamy max do końca września. Wiem już na pewno, że cztery bitwy to dość dużo jak na jeden dzień i chyba wrócimy do 3 bitew za to na większe punkty. Myślę, że 2250 ucieszy wielu z WAS 😊

 

PS.

Pożyczam część zdjęć od graczy bo miałem bardzo mało czasu na robienie własnych ☹

Raz jeszcze dziękuję za genialną atmosfera i super gry 😊Synek rośnie i jak widać kocha kości hehe :)

2 komentarze: