niedziela, 19 maja 2013

Budujemy budować ;)

Dziś Mordheimowo. Od jakiegoś czasu zbieraliśmy materiały wraz z Ratkiesem pod budynki do Mordheim. Pierwszy budynek jaki postanowiliśmy zrobić to świątynia Morra. Budowa idzie do przodu. Dziś pokaże projekt wykonany w 3d maxie przez Ratkesa. Pytanie co po prawej stronie zrobić ?:) Może coś podpowiecie?


4 komentarze:

 1. Albo kolejne nagrobki i drzewo. Albo mauzoleum. Planujecie zbudować ogrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę że ogrodzenie było by wskazane. Co do nagrobków myśleliśmy. Również wpadł nam pomysł rozwalonej karczmy ale w otoczeniu świątyni to słaby pomysł... Co do mauzoleum nie wpadliśmy na taki plan. Myślę, że to najlepsza opcja (na razie ;) )

  OdpowiedzUsuń
 3. Ogrodzenie bardzo ważne, jak to powiedział pewien kapłan Morra. Nie po to, żeby ktoś chciał wejść i coś ukraść tylko po to, by ktoś/coś nie miało łatwo z wyjściem.
  Karczma hmmm w PRLu często stawiano karczmy przy świątyniach by zamiast na modły lud spragniony tam chodził (co pamiętam jak byto było wczoraj - sprawdzało się, taki Szanghaj u nas) ... tak więc idąc tym tokiem myślenia proponuję - ruinę stajni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że motyw rozwalonej stajni też jest spoko :) Mamy tylko mały problem ponieważ materiał, który użyliśmy na podstawę delikatnie mówiąc wygiął się... Cały projekt raczej przejdzie na inną podstawę a tu walniemy byle co żeby coś było... szkoda bo zależało nam na czasie :(

  OdpowiedzUsuń