środa, 12 października 2016

Raport bitewny z Infinity 11-10-2016

II RAPORT:
Statek Corredigoru, 28.12.2187 6:05

Pułkownik daje nam kolejną szanse wykazania się w akcji. Mimo tego, że zawiedliśmy jego zaufanie przekazuję nam bardzo interesujące informację. Po tym jak PanO wykradli data pad nasz wywiad starał się śledzić ich poczynania. Pułkownikowi wydaję się, że wyprzedził ich o krok! Na planecie Hellon nasi szpiedzy zidentyfikowali cztery obiekty serwerowe, które mogą pomóc w znalezieniu przyczyn tego co się stało w Artemis 5. Rozkazy są proste i przejrzyste. Wyruszyć jak najszybciej, pobrać dane lub wykraść dyski i uciekać z nim na statek! Wywiad donosi, że słudzy Alephu siedziały nam na łączach więc możemy spodziewać się prania mózgu z ich strony. Pułkownik zaleca zniszczenie każdej serwerowni w momencie gdy dane zostaną zabezpieczone.

28.12.2187 7:03

Już gotowi do drogi. Osobiście zabrałem się przygotowaniem drużyny szturmowej na Hellon, nie możemy sobie pozwolić na to, żeby po raz kolejny pułkownik był rozczarowany moim działaniem. Wraz ze mną wyruszy spory link Alguacile z snajperem oraz hmg. Do zaskoczenia wykorzystamy naszych bandziorów! Są niezrównoważeni ale skuteczni i słuchają swojego dowódczy. Jednego wyposażyłem w miny a drugi jest hackerem zajmie się danymi. Kolejni to dwa Tomcatsi inżynierowie niech szybko i skutecznie ukradną dyski! Myślę, że dobrym wyborem również okaże się Moran wraz z swoimi koalami. Na tyłach Intruder snajper który przy pomocy Jaguarów z Senior Massare świetnie zabezpieczy to miejsce. No cóż jak mawiają komu w drogę temu czas!

28.12.2187 14:22

Podczas lądowania się udało nam się zająć pozycji dogodnych dla naszych snajperów ponieważ już to zrobił przeklęty Aleph! Cóż niech się cieszą z tego co mają…Od razu pokierowałem pozostałe jednostki do działania. Bandyta z minami bardzo szybko przedarł się dość blisko wroga gdzie od razu zaczął rozkładać swoje zabawki. Tomcaty w pogotowiu. Myślę, że jak wyczekam z nimi chwilę wyjdę na tym korzystniej. Hacer przedziera się do serwerowni ale co to!!??!! Cholera uruchomił system autodestrukcji! Szybko należy dezaktywować ten program! Włam się w system i zatrzymaj to!

28.12.2187 14:26

Intruder przyjmuję dogodną pozycję gdzie już z daleka zauważył wroga i nie pozwala mu wyłonić nosa! O to chodzi! Wojska wroga przechodzą do ofensywy! Bandyta rozpoznaje w nim oficera Myrmidonów! Bez chwili zastanowienia odpala swojego combie rifle pozostawiając z niego miazgę! Bardzo dobrze rozkładaj miny dalej!

28.12.2187 14:29

W tym samy czasie Aleph wykrada dane z kolejnej serwerowni niech to szlak… Ale coś im poszło nie tak odpalili system obronny z daleka widzę ogromną chmurę dymy!Tomcat wchodzi do akcji i stara się odciąć prawą flankę. Cholerny robot naprawczy samobójca wpada na jedną z min a skoczek na dwie pozostałe. Moje minowe przestało istnieć. Kolejny skoczek skacze na moich tyłach ale jaguary zadbały o niego w odpowiedni sposób!
Rozkazałem wejść kolejnemu Tomcatowi i wykraść dysk twardy jednak system obronny w postaci wieży oraz dwóch miny się uzbroiły!Przy okazji zauważyłem ruch na lewej flance! Przeklęta Falanga Alephu idzie w nasza stronę!

28.12.2187 14:35

Wytyczne dla Tomcata: za wszelką cenę wykraść dysk! Skubany przeżył wybuch dwóch min ale ta przeklęta wieża mocno go raniła! Musze mu pomóc!

28.12.2187 14:42

Aleph uderzył rozwalają mi kolejną jednostkę Tomcat, biedak jedno zipie! Wysyłam w jego stronę mojego robota. Sam ruszam do serwerowni żeby pomóc rannemu. W tym czasie po wielkich trudach jednostka Algualice z hmg oraz przy pomocy jaguarów rozwalają wieżyczkę obronną. Nie ukrywam się była to chyba najtrudniejsza walką dotychczas. Przypuszczam, że Aleph musiał w tym maczać swoje palce! Straciłem przy tym jedną jednostkę Jaguara! Cholera!

28.12.2187 14:58

Wszędzie słyszę świst kul! Co się stało? Intuder odbiór? Cisza… Jednostki Algualic odbiór
- Przedarli się!! Straciliśmy snajpera! Zaraz tu będą, co robić szefie??
- Wyczekać ile się da! Nie możemy pozwolić im na  przedarci!

28.12.2187 15:11

Zastosowane stumulanty pozwoliły Tomcatowy wyciągnąć dysk i uciekać. Mój robot został postrzelony po drodze Moran spuścił ze smyczy swoje koale jednak sam został rozstrzelany. Wydaje mi się, że przyszedł czas na ewakuację!

28.12.2187 15:25

Przedarli się! Wszędzie trupy, cholera nie dam rady dłużej utrzymać pozycji. Czas spier…

28.12.2187 16:47

Raport jednostki Tomcat z planety Hellon.

Przekazuję dysk twardy, który udało mi się wykraść z serwerowni. Nasz hacker przesłał dane z drugiej serwerowni na nasze serwery. Dowódca wraz z pozostałymi jednostkami poległ w czasie walk. Oprócz mnie nikt nie przeżył. Czekam na dalsze wytyczne pułkowniku.

2 komentarze:

  1. Dziękuję bardzo :) muszę I część raportu wpisać wtedy to się składa w spójną całość.

    OdpowiedzUsuń